Parkson CNC Döner Tablalar

Parkson CNC Döner Tabla +90 533 456 20 64 / +90 532 280 78 32

Parkson CNC Döner Tabla

CNC işleme merkezi, yüksek hassasiyet ve yüksek yüzey kalitesiyle çeşitli işleme operasyonlarını yapabilen gelişmiş imalat tezgahıdır. Bir CNC işleme merkezi; frezeleme, tornalama ve delme işlemlerini gerçekleştirebilir.

CNC işleme merkezlerinin yüksek hassasiyet ile çalıştığının bilincinde olan ve CNC makineleri ve yedek parçalarını sizler için temin eden Tempo CNC; bakım, onarım ve test işlemlerini de yaptığı CNC makineleri ve CNC makinelerin yedek parçalarını satışa sunmaktadır.

CNC Döner Tabla Ne İşe Yarar?

Bir döner tabla metal işlemede kullanılan hassas bir konumlandırma ekipmanıdır. Operatörün, genellikle yatay veya dikey olarak sabit bir eksen etrafında tam aralıklarla delme veya kesme işlemi yapmasını sağlar. Bazı döner tablalar, indeksleme işlemleri için indeks plakalarının kullanımına izin verir ve bazılarına ayrıca bölme plakalarının bulunmadığı bölmelerde düzenli çalışma konumlandırmasını sağlayan bölme plakaları takılabilir.

Döner Tabla Kullanımı

Döner tablalar çoğunlukla düz olarak monte edilir. Tabla dikey bir eksende ve dikey bir freze makinesinin kesicisiyle aynı düzlemde döner. Döner tablayı ucuna monte etmek de bir diğer kurulum şeklidir.

Bir döner tabla şunlar için kullanılabilir:

  • Bir cıvata üzerindeki anahtar düz kısımlarını işlemek için,
  • Dairesel bir flanşta eşit mesafeli delikler açmak için,
  • Büyük helezon matkapları çalıştırma gücüne sahip olmayan küçük freze makinelerinde dairesel bir takım yolunda frezeleme yoluyla büyük çaplı delikler oluşturmak için,
  • Helezonları frezelemek için,
  • Herhangi bir açıda düz çizgiler kesmek için,
  • Yayları kesmek için,
  • Karmaşık eğrileri kesmek için ,
  • Çıkıntılı bir tang ile yuvarlak bir parça kesmek için,
  • Dairesel parçaları kesmek için…

Ayrıca CNC freze makinesi ve bir punta ile kademeli motor çalışmasına dönüştürülürse, bir döner tabla, torna gerektirecek birçok parçanın bir frezede yapılabilmesine izin verir.

Parkson Döner Tablalar

CNC işleme merkezleri için kullanacağınız Parkson Döner Tablaları sizler için temin edip hatasız ve kusursuz şekilde sizlere uygun fiyatlara sunmaktayız.

CNC Yedek Parça, CNC makinesinde devamlı olarak bakımı ve yenilenmesi gereken yedek parçalardır. CNC Makinesi hassasiyetle, yüksek hız ve güçlü seri üretimi mümkün kılar. Metal, odun, cam, plastik, köpük, kompozit gibi farklı çeşitlikte materyalleri boş bir blok halinden, bıçaklar ile kesme, delme ve biçme yoluyla üretmek istediğiniz parçayı seri olarak çıkarmanızı sağlar.

Aktif kullanılan yedek parçalar zamanla aşınmaya başlar, makinenin performansında düşmelere ve üretimin yavaşlamasına neden olur. Bu parçaların kullanım sıklığına bağlı olarak belirli aralıklarla değiştirilmesi gerekmektedir.  Bu noktada da Tempo CNC sizler için hızlı ve ucuz yedek parça temini hususunda güvenilir adreslerden birisi olmaktadır.

Tempo CNC olarak, firmamız için önemli olan müşterilerimizin güvenini kazanmak ve memnuniyetlerini sağlamaktır. Bu sebeple bakım ve revizyon çalışmalarımızı tecrübeli teknik personel, teknolojik ve hassas ekipmanlar, orijinal ve kaliteli yedek parça kullanarak yapıyoruz. İşimizi seviyoruz ve üretim sektörü için önemini biliyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz ile her uygulamada mümkün olan en iyi çözümü geliştirmek için, özveri ve tutku ile çalışıyoruz. Öncelikli hedefimiz her zaman ekonomik, verimli, performans ve kalite özelliklerini en iyi şekilde tasarlamaya odaklanarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.

Kaliteli CNC Yedek Parçaları, makinelerinizin kullanım ömrünü uzatır, üretim kapasitesini arttırır ve ihtiyaç duyduğunuz hassasiyetle işlemlerinizi yerine getirmenizi sağlar.

Siz de Tempo CNC farkı ile kaliteli yedek parçalara uygun fiyata sahip olabilirsiniz.