2. El Wattpilote CNC Takım İzleme Sistemi

2. El Wattpilote CNC Takım İzleme Sistemi +90 533 456 20 64 / +90 532 280 78 32

CNC Takım İzleme Sistemleri Nedir?

Üretim alanında yürütülen tüm faaliyetler hakkında herkes tam anlamıyla bilgi sahibi olmayabilir. Tüm ekipman verimliliğini yönetmek konusunda elle yazılan verilerin sürekliliğini sağlamak ve geriye dönük işlemlerde bu verilerden elde edilen sonuçları hesaplamak oldukça zahmetli ve zordur.

Özellikle vardiyalı işletmelerde, makine ve çalışan verimliliğini takip etmek çok zordur. Gerçek zamanlı veri takibi ve CNC makinalarından alınan parametre değerlerinin kaydedilmesiyle; anlık durumlar ve geriye dönük olarak istenilen tarihte ve zamanda raporlamalar almak, makine anlık durumunu takip etmek veri toplama çözümü olan takım izleme sistemleri ile artık mümkündür.

WattPilote Takım İzleme Sistemleri

WattPilote, Digital Way şirketi tarafından geliştirilen ve güç kontrolünü kullanan cihazların genel adıdır. Takım aşınmalarını ve kırılmalarını tespit edebilen bu cihazlar metal işleyen bütün makinelerde kullanılabilir.

Pratik ve kolay bağlantı sağlayabileceğiniz bu sistem, güç ölçümü sinyal işlenmesi ve I/O işlemlerini tek bir kutuya sığdırmıştır. Kurulumu kolayca yapılır ve bütün kablolama elektrik kabininde kalır.

Kullanıcı dostu bir arayüze ve kolay ayarlanabilir yapıya sahip olan Wattpilote’a, PC ya da PC tabanlı bi NC ile bağlanılabilir. İşleme güç eğrilerini, hataları ve takım aşınmalarını grafik analizi ile izleyebilirsiniz.

Seri üretim için kullanılan her türlü makineye entegre edilebilen Wattpilote, kullanımı kolay, hassas ve fayda/maliyet oranı oldukça yüksek bir üründür.

Wattpilote takım izleme sistemi ile:

-Takımlama veriminiz artar.

-Takımlama maliyetleriniz azalır.

-Takım kırılmasından kaynaklanan fire oluşumu engellenir.

-Kalite kontrol maliyetleriniz azalırken izleme yapılan noktalarda tüm kontrol sağlanır.

-Parça işleme süreniz optimuma çekilebilir ve işleme kaliteniz arttırılabilir.

-Operatör kaynaklı hatalar minimuma indirilir.

-Tek bir kaynaktan entegreyle kendinize özel enerji yönetim sisteminizi uygulayabilirsiniz.

Takım izleme sisteminin başlıca görevleri:

  • Takım kırılmalarını tespit etmek,
  • Takım aşınmalarını tespit etmek,
  • Hatalı-kırık takım işlemesini tespit etmek,
  • Malzeme-Döküm hatalarını tespit etmek,
  • işleme yönteminizi belirlemenizde size yol göstermek…

Tempo CNC olarak, firmamız için en önemli unsurlardan biri müşterilerimizin güvenini kazanmak ve memnuniyetlerini sağlamaktır. Bu sebeple bakım ve revizyon çalışmalarımızı tecrübeli teknik personel, teknolojik ve hassas ekipmanlar, orijinal ve kaliteli yedek parça kullanarak yapıyoruz. İşimizi seviyor ve üretim sektörü için önemini biliyoruz. Ayrıca sektörün ihtiyaç duyduğu yedek parça ihtiyacını da karşılamaya çalışıyoruz. Müşterilerimiz ile her uygulamada mümkün olan en iyi çözümü geliştirmek için özveri ve tutku ile çalışıyoruz. Öncelikli hedefimiz her zaman ekonomik, verimli, performans ve kalite özelliklerini en iyi şekilde tasarlamaya odaklanarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.

Siz de Tempo CNC farkı ile WattPilote takım izleme sistemine uygun fiyata sahip olabilirsiniz.